В СЕЛИЩІ БЕССАРАБСЬКЕ ОБЛАДНАНА КІМНАТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ

Друк

З метою підвищення якості надання соціальних послуг в умовах дії воєнного стану відділ соціального захисту населення Бессарабської селищної ради звернувся до Міжнародного Комітету Порятунку з проханням розглянути можливість створення та облаштування кімнати підтримки для жінок та дівчат на території  Бессарабської селищної ради.

В рамках Програми захисту та розширення прав жінок Міжнародного Комітету Порятунку створений безпечний та доступний простір для жінок та дівчат Бессарабської селищної ради. Кімнату для жінок та дівчат вже обладнано меблями та необхідною технікою для надання послуг населенню.

Кімната стане простором для отримання групової психосоціальної підтримки для жінок та дівчат громади, надання послуг соціального супроводу (кейс-менеджменту) у випадку насилля, а також інші послуги від фахівців  Міжнародного Комітету Порятунку в Україні.

Відділ соціального захисту населення

Бессарабської селищної ради

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.