КОМАНДА ВОЛЕЙБОЛІСТІВ “ТАРУТИНЕ” ВПЕВНЕНО ВИБОРОЛА ПЕРЕМОГУ У ВІДКРИТІЙ ПЕРШОСТІ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ

Друк

20 грудня відбувся останній тур ігор відкритої Першості Арцизької громади на підтримку Збройних Сил України.

В цей день команда "Тарутине" з селища Бессарабське провела дві зустрічі. Гра з волейболістами с.Веселий Кут завершилась з рахунком 2:0 на користь наших спортсменів. З рахунком 2:1 волейболісти з с-ща Бессарабське одержали перемогу над командою с.Камянське.

Таким чином, команда "Тарутине" провела 8 ігор та набрала 8 очок і стала переможцем відкритої Першості Арцизької громади!

Наші волейболісти: Донєв М., Мєдвєдь А., Сібов Д.,Янчев І., Штирбулов М. та Узун Олеся продемонстрували високу гру, спортивну майстерність та велике прагнення до перемоги!

Вітаємо команду з відмінним результатом та бажаємо подальших успіхів і підкорення нових спортивних висот!Пишаємося вами!

Щиро дякуємо тренеру Донєву Миколі за підготовку команди та відданість справі.

Bookmark the Постійне посилання.

Без коментарів.